+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Obývací pokoje

Klíčová slova: obývací pokoj, obývací pokoje, rekonstrukce

E-mail: bafse@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. ??jna 2011

Popis: Provádíte rekonstrukci, nebo zařizujete nový obývací pokoj? Nechcete nechat nic náhodě a chcete načerpat inspiraci z již hotových řešení? Nechte se inspirovat u nás spoustou nápadů s tématickými fotografiemi pro obývací pokoje a pusťte se do toho.

Web: www.obyvaci-pokoje.info

Další související informace

FórumBydlení.cz

realitní tipy, financkování, stavba, rekonstrukce – FórumBydlení.cz je portál, který se zabývá informacemi ze světa bydlení. Dále zde získáte informace ohledně financování stavby domu či koupi bytu, tipy a triky jak zdokonalit byt či dům. Také bedlivě sledujeme aktuální dění na trhu s nemovitostmi.

Studio GL

šatní skříně, kuchyně, ložnice, obývací pokoje – Firma Studio GL vyrábí nábytkové vybavení do bytů, různých provozoven, obchodů a kanceláří. Součástí naší výroby jsou sklenářské, truhlářské, zámečnické atypické výrobky Zpracováváme architektonické návrhy interiérů. Jsme schopni dělat i větší zakázky, disponujeme výrobní, technologickou a lidskou kapacitou. Působnost po celé ČR.

VT domy

Hrubé stavby rodinných domů do milionu – Stavíme cihlové energeticky úsporné rodinné domy na klíč, patrové domy, bungalovy, hrubé stavby z kvalitních materiálů. Nabízíme typové projekty Euroline a Prowi vč. úprav projektantem. Stavební povolení, inženýrské činnosti, financování, kolaudace.

Načítání trvalo 0.0613 sekund.