+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Posuvné dveře

Klíčová slova: stavební pouzdra, stavební pouzdro, dveřní pouzdra

E-mail: seo_optimall@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. listopadu 2012

Popis: Posuvné dveře do pouzdra české značky JAP jsou ideálním řešením pro váš interiér. Z funkčního hlediska šetří místo, z estetického výborně doplňují interiér jakéhokoli bytu, domu, kanceláře, ale i komory, haly, šatny a podobně.

Web: www.eposuvnedvere.cz

Další související informace

Stavební stroje

stavební stroje, stavební, stroje, demolice, – Stavební stroje - Biggest s.r.o. Pronájem, prodej a servis stavebních stroju a mechanizace (dozery, dumpery, bagry, minibagry, nakladace, atd). Zemní práce a výkopové práce, demolice objektu, drcení a recyklace sutí.

STAVEBNÍ CENTRUM Group

stavební chemie, pažení, bednění, falch, betosan – Stroje a výrobky pro stavebnictví. Půjčovna i prodej malé stavební mechanizace, vysokotlaké vodní čistící techniky Falch. Půjčovna bednění a pažení. Prodej stavební chemie. Zastupujeme značky - LTW, BETOSAN, BASF, Falch, BETONSET. Speciální bobtnavé bentonitové pásky WATERSTOP®. Obedňovací plány zdarma.

Anhydritové potěry

Anhydrid, ahnyhdryd, lité podlahy, litá podlaha – Výroba certifikovaných litých anhydritových podlah, samonivelačních potěrů a realizace moderní technologií – vlastními stroji TransMix přímo na místě na stavby. Působnost po celé ČR. Spotřebujete pouze tolik potěru, kolik objednáte.

Načítání trvalo 0.0790 sekund.