+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Projekty domů - Vaculík

Klíčová slova: projekty domů, projektant, uherské hradiště

E-mail: webmaster@vacaprojekt.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. ??jna 2012

Popis: Projektová kancelář Ing. Petra Vaculíka nabízí činnosti ve výstavbě jako projekty rodinných domů, rekonstrukce stávajících objektů, autorský dozor a konzultace po dobu výstavby. Dalšími službami jsou rekonstrukce, studie rodinného domu, návrhy domů, půdní vestavba..

Web: www.vacaprojekt.cz/

Další související informace

Projekty rodinných domů Y

Projekty domů, YTONG – Typové projekty rodinných domů, domy na klíč a široká škála služeb, to je nabídka portálu YTONG dům. Vyzkoušejte typové projekty osvědčených dodavatelů! Vyžadujte individuální přístup a spolehlivou realizaci. Vyzkoušejte typové domy na portále YTONG dům!

Nábytek a bydlení

nábytek, postele, manželské postele, zahradní náby – Magazín nejen o nábytku a bydlení. Manželské postele jsou části nábytku, ve které usínají miliony manželů, rodičů nebo mladých lidí. Manželské postele jako věc taková, představuje prostor, na kterém hledá potřebný spánek mnoho lidí.

Cena za plyn

plyn, srovnání cen plynu, dodavatelé plynu – Dodávka plynu je v dnešní době tvořena více částmi v jedné částce. I když platíte jen jednomu dodavateli, se kterým máte uzavřenou smlouvu, neznamená to, že částka poputuje pouze k němu. Dnes existuje řada společností, které na českém trhu nabízejí služby v poskytování plynu českým domácnostem, avšak hlavním dodavatelem pro tyto distribuční společnosti je úplně někdo jiný. Můžeme říci, že právě díky množství společností, nabízejících plyn, máme ceny plynu poměrně na nízké hladině cenového rozpětí.

Načítání trvalo 0.0638 sekund.