+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Rekonstrukce bytu Praha,

Klíčová slova: Rekonstrukce jádra, rekonstrukce jádra Praha,

Datum vloľení do katalogu: 27. ??jna 2013

Popis: Rekonstrukce bytu a kompletní poradenství o rekonstrukci bytu, kompletní stavební rozpočet na rekonstrukci bytu od A do Z, na rekonstrukci bytu stačí jen ručně nakreslit půdoris bytu a my už provedeme rekonstrukci bytu za vás.

Web: rekonstrukce-jader.eu

Další související informace

Rekonstrukce bytu Praha

Rekonstrukce bytu Praha, rekonstrukce bytu, Praha – Rekonstrukce bytu Praha – Provádíme rekonstrukce bytu na klíč, instalatérské, podlahářské či malířské práce. Rekonstrukce bytu včetně koupelny i kuchyně v panelovém bytě, vybourání a odvoz stávajícího jádra, sanity a stávajících rozvodů vody a elektřiny, vystavění nových příček. Rekonstrukce bytu Praha

Rekonstrukce koupelny Pra

Rekonstrukce koupelny Praha, rekonstrukce koupelny – Rekonstrukce koupelny Praha: kompletní rekonstrukce koupelny a WC, rekonstrukce koupelny, nebo celého bytu. Rekonstrukce koupelny a WC, vyměření a návrh rozpočtu, dovezení materiálu na místo rekonstrukce, zajištění odvozu suti.

Rekonstrukce fasád a stře

rekonstrukce fasád, rekonstrukce střech Praha, stř – Společnost Anesta s.r.o. Praha se zabývá zejména činností v oboru novostavby a rekonstrukce střech, fasád Baumit, provádění výškových prací, dodávkou a montáží solárních systémů a střešních oken Velux a Roto v Praze a v okolí.

Načítání trvalo 0.0904 sekund.