+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Rekonstrukce.cz - opravy,

Klíčová slova: opravy, rekonstrukce, stavby, služby, řemeslníci,

E-mail: katalog@advantel.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. b?ezna 2008

Popis: Vyhledáme pro Vás zdarma kontakty na prověřené stavební firmy a řemeslníky, pro rekonstrukce, opravy a stavby, kteří fungují v místě požadovaného provedení zakázky. Stavba, rekonstrukce, přístavba a oprava. Systém referencí a hodnocení.

Web: www.rekonstrukce.cz









Další související informace

Opravy.cz - rekonstrukce

opravy, rekonstrukce, stavby, služby, řemeslníci – Naše služba pro Vás vyhledá zdarma a nezávazně kontakty na prověřené stavební firmy, profesionály a řemeslníky, kteří fungují v místě požadovaného provedení zakázky. Stavba, rekonstrukce, přístavba a oprava. Systém referencí a hodnocení.

Kosmetický salon Praha

Kosmetické služby, kosmetický salon, kosmetika – Profesionální ošetření pleti ( Payot ), komplexní péče o pleť. Žehlička na vrásky - okamžité odstranění známek únavy, používáme výhradně přírodní materiály. Ošetření očí - mikromasáž + vyhlazovací a vyživovací kůra.

Stavby, rekonstrukce, dem

Stavby, rekonstrukce, demolice – Rádi byste postavili rodinný dům bez starostí? Stavební firma Šoukal Vám postaví dům dle Vašich představ. Zabýváme se precizní stavbou domů, demolicemi původních staveb i rekonstrukcí domů a bytů. Stavební firma pro Velké Meziříčí, Žďár nad Sázavou a okolí. Postavíme Vám nový dům, provedeme rekonstrukci bytu a zajistíme vyklizení a odvoz odpadu a sutin. Kromě stavby domů a jejich rekonstrukce nabízíme také služby spojené se stavbou jako je vodoinstalace, elektroinstalace, zámečnické práce, kovářské a klempířské práce, kamenické práce a další. Pro stavbu nového domu, rekonstrukci domu či bytu stávajícího nebo pro demolici stavby nás neváhejte kontaktovat. Stavební firma Šoukal je řešením Vaší stavby domu.

Načítání trvalo 0.0596 sekund.