+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Revitalizace byt. domů

Klíčová slova: Revitalizace, Revitalizace domů, Stavební firma

E-mail: jings@cstech.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. ?nora 2011

Popis: Stavební a obchodní společnost JINGS s.r.o. Pardubice se specializuje na rekonstrukce domů, revitalizace domů, regenerace domů, zateplování fasád a financování staveb. Specializujeme se především na revitalizace bytových domů a revitalizace budov občanské vybavenosti, včetně pomoci se zajišťováním finančních prostředků na realizaci revitalizace. Naše stavební firma působí nejen v regionech Pardubice a Hradec Králové, potažmo v celém Pardubickém a Královéhradeckém kraji a dalších místech ČR.

Web: www.jings.cz/

Další související informace

DOOM - PM stavby

Stavební firma Praha, Služby ve stavebnictví, Stře – Stavební firma Praha - DOOM - PM stavby zajišťuje služby ve stavebnictví , střechy, stavby na klíč i půdní vestavby. Naše stavební firma je generálním dodavatelem staveb. Realizujeme zateplení, rekonstrukce a opravy panelových domů, rovněž opravy šikmých i plochých střech, navrhujeme také projekty pro půdní vestavby s realizace na klíč. Kompletně zajišťujeme nejen stavby, ale také projekční činnost.

Veterina Brno, MVDr. Jind

revitalizace, stavba domu, rekonstrukce bytu, reko – Veterinární klinika - MVDr. Jindřich Nešpor a kol. provádí léčebně preventivní činnost v oboru malých zvířat. MVDr. Nešpor je specialista na posuzování ortopedických vad DKK,DKL a luxace pately. Veterina Brno, MVDr. Jindřich Nešpor

Stavební firma Hurda

stavební firma Hurda, stavebnictví, SFH – Činnost firmy sahá od provádění jednoduchých staveb po kompletní realizace složitých staveb skládajících se z jednotlivých částí do funkčních celků. Jedná se především o stavby a rekonstrukce obytných domů, stavby občanské vybavenosti, výstavby a rekonstrukce průmyslových objektů.

Načítání trvalo 3.0630 sekund.