+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Teplná čerpadla - AC Heat

Klíčová slova: tepelné čerpadlo, vytápění, tepelná čerpadla Plzeň

E-mail: Info@ac-heating.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. kv?tna 2008

Popis: Tepelná čerpadla vzduch-voda pro vytápění, vybavená inverterem - frekvenčním měničem, elektronicky řízeným vstřikováním chladiva, technologií Carrier a Siemens. Poradenství v oblasti vytápění poskytujeme zdarma. Máte kompletní servis a záruku 7 let.

Web: www.ac-heating.cz

Další související informace

ASTRA - kotle

Kotle, kotle na uhlí, kotle na dřevo, vytápění – Kotle pro vytápění rodinných domů a menších průmyslových objektů. Kotle na uhlí, dřevo, plyn, elektrokotle, na štěpky, peletky. Nabízíme značky DAKON, OPOP, PROTHERM, SLOKOV, VIADRUS, BAXI, Junkers aj.

Tepelné čerpadlo

tepelné čerpadlo, rodinné domy – Tepelné čerpadlo se využívá jako centrální zdroj tepla pro topení, ohřev vody pro domácnost i bazén. Největší úspory energie získáme z tepelným čerpadlem, které lze považovat za nejúčinnější topný systém současnosti.

Vestavěné skříně, kuchyně

vestavene skrine,kuchyne,skrine na miru,podlahy – Hlavním produktem naší firmy je výroba šatních skříní a to jak běžných tak vestavěných. Dalšími našimi produkty jsou kuchyňské linky, obývací stěny, postele, psací stoly, kancelářský nábytek, parapety, interiérové dveře a další nábytkové variace.

Načítání trvalo 0.0704 sekund.