+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

VT domy

Klíčová slova: Hrubé stavby rodinných domů do milionu

E-mail: vtdomy@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. ??jna 2011

Popis: Stavíme cihlové energeticky úsporné rodinné domy na klíč, patrové domy, bungalovy, hrubé stavby z kvalitních materiálů. Nabízíme typové projekty Euroline a Prowi vč. úprav projektantem. Stavební povolení, inženýrské činnosti, financování, kolaudace.

Web: www.vtdomy.cz

Další související informace

Ekosys - rodinné domy s.r

rodinné domy na klíč, projekty rodinných domů – Ekosys - rodinné domy s.r.o. je stavební firma s dlouho tradicí dodávající velmi kvalitní rodinné domy na klíč. Firma, na kterou se můžete spolehnout. Nově nabízíme projekty rodinných domů. Dodáváme nejen rodinné domy na klíč, ale i související produkty jako jsou tepelná čerpadla a další.

VPS vše pro stavby s.r.o.

stavby na klíč, projekční činnost, rekonstrukce do – Firma VPS vše pro stavby s.r.o. spolehlivě zajistí veškeré Vaše požadavky týkající se Vašeho bydlení. Nabízíme projekční činnost,výstavby rodinných domů na klíč, revitalizace bytových domů, zateplování budov, dřevostavby.

Projektování staveb a inž

projektování staveb,projekty rodinných domů – Navrhování individuálních projektů rodinných domů, zpracování veškeré projektové dokumentace novostaveb, přístaveb a stavebních úprav. Obstarání stanovisek a vyjádření o existenci sítí, zajištění radonového průzkumu a stavební dozory a další.

Načítání trvalo 0.0586 sekund.