+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

VT domy

Klíčová slova: Hrubé stavby rodinných domů do milionu

E-mail: vtdomy@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. ??jna 2011

Popis: Stavíme cihlové energeticky úsporné rodinné domy na klíč, patrové domy, bungalovy, hrubé stavby z kvalitních materiálů. Nabízíme typové projekty Euroline a Prowi vč. úprav projektantem. Stavební povolení, inženýrské činnosti, financování, kolaudace.

Web: www.vtdomy.cz

Další související informace

Tomáš Bouda

zateplování,výstavba rodinných domů – Jsme společenství živnostníků působících v oboru již řadu let. Pracujeme v oborech zednictví-obkladačství , přípravné a dokončovací stavební práce,specializované stavební práce, malířství, natěračství, velkoobchod, maloobchod. Díky širokému rozsahu naší činosti se dokážeme vyhnout případným potížím pri návaznosti prací na sebe a tím docílit hladkému průběhu prací. Pro neobsáhlé obory máme své smluvní partnery. Zdarma vám vypracujeme rozpočet na vaš stavební záměr.

Kvalit-stavební sdružení

stavební firmy, rekonstrukce koupelen, stavby domů – Pomůžeme vám realizovat rekonstrukci koupelny, rekonstrukci bytu či stavbu rodinného domu. Rychle, kvalitně a levně, stavby realizujeme nejen v Českých Budějovicích, ale i v rámci jižních Čech. Vytvoříme Vám cenovou nabídku na míru.

Treon projekční kancelář

projekty rodinných domů – Jako projekční kancelář Vám zpracujeme projekt rodinného domu, garáže či chaty. Zajistíme všechny potřebné povolení na stavebním úřadě pro stavební povolení. Máme několik let praxe v oboru za sebou a řadu spokojených klientů.

Načítání trvalo 0.0535 sekund.