+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Vybavení koupelen

Klíčová slova: koupelny, vybavení do koupelen, doplňky

E-mail: koupelnyobchod@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 6. ?nora 2012

Popis: Naše firma Koupelny-obchod Mareš Praha vám nabízí veškeré vybavení do koupelny a koupelnové doplňky. V naší nabídce naleznete vybavení do koupelny od osvětlení, přes baterie, vany, sprchové kouty po stavební chemii, televize do koupelny a infrasauny.

Web: www.koupelny-obchod.cz

Další související informace

Nerezové dopňky do domácnosti

nerezové doplňky, doplňky do domácnosti, – Internetový obchod Blomus.cz nabízí nerezové bytové a designové doplňky do domácnosti, kanceláře a pro zahradu. V nabídce najdete fontány, krby, stojany na časopisy, dekorace, koše, vývrtky, stojany na víno a další zboží značky Blomus. Dodání zboží do 72 hodin, dárkové šeky a poukázky.

Zrcadla do koupelny

zrcadla, zrcadla do koupelny, zrcadla na zeď – Zrcadla: zrcadla do koupelny, zrcadla na zeď, zrcadla na míru. Zrcadla pro Vaše nové koupelny, šatny a předsíně. Montáž zrcadla pro stěny posiloven a tělocvičen plošným nalepením na připravený podklad. Zrcadla tloušťky 4 – 6mm, čirá, tónovaná. Možnost instalace folie pro bezpečnostní úpravu proti roztříštění. Zajištění truhlářského vyrovnání stěny pro velkoplošné zrcadlové stěny baletních sálů a tanečních škol s dodávkou dřevěného madla. Zrcadla do koupelny, zrcadla na zeď, zrcadla na míru, zrcadla do posilovny, zrcadla do tělocvičny, zrcadla do předsíně.

Koupelny KAIZLER

koupelny, WC, umyvadlo, vana, koupelnové doplňky – Kompletní vybavení pro Vaši koupelnu. Široká nabídka zboží od koupelnových doplňků až po radiátory, výhodné akční nabídky. Rychlá dodávka po celé ČR, možnost odběru zboží v kamenné prodejně. Prodej a montáže topení, vodoinstalací a kanalizací. Koupelnové studio vybavení koupelen.

Načítání trvalo 0.0542 sekund.