+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Zateplování budov

Klíčová slova: Zateplení fasád Zateplování budov, Zateplení střec

E-mail: kalaha@kalaha.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. ??jna 2011

Popis: Pokud hledáte firmu na zateplení Vášeho domu či bytu, tak právě KALAHA a.s. je to co hledáte. V systému zateplení je jako izolant extrudovaný nebo pěnový polystyren či minerální vlna v deskách. Jako první v ČR firma nabízí alternativní možnost kotvení izolantů(nastřelovacími hmožděnkami beznábojovou techologií).

Web: www.kalaha.cz/zateplovani-domu-panelaku-budov

Další související informace

Zateplení fasád

zateplení fasád, fadády zateplení, fasády – Zateplení fasád Zateplení fasád, zateplení domů včetně dodávky lešení, zateplovací systémy, zateplení, izolace a rekonstrukce střech, izolace proti vlhkosti, izolace zdiva, izolace podlah, izolace balkonů, izolace proti vodě

Zednické práce a nátěry

zateplení domu, rekonstrukce domu, nátěry fasád – Firma Strachota nabízí revitalizaci a zateplování rodinný i panelových domů a budov, zednické práce, malby, nátěry, rekonstrukce bytového jádra, dekorativní nástřiky, omítky a nátěry fasád. Provádíme jak exteriérové, tak interiérové úpravy dle přání zákazníků.

Zateplení střechy Praha

zateplení střechy Praha, zateplení podkroví Praha – Zateplení střechy Praha: zateplení podkroví, zateplení šikmé střechy, zateplení střechy Praha. Zateplení střechy a zateplení podkroví tepelnou izolací, zabránění úniku tepla. Zateplení střechy, zateplení podkroví tepelně izolačním materiálem, včetně následné pokládky střešní krytiny, montáže střešních oken a osazení klempířských prvků.

Načítání trvalo 0.0666 sekund.