+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Zateplování budov

Klíčová slova: Zateplení fasád Zateplování budov, Zateplení střec

E-mail: kalaha@kalaha.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. ??jna 2011

Popis: Pokud hledáte firmu na zateplení Vášeho domu či bytu, tak právě KALAHA a.s. je to co hledáte. V systému zateplení je jako izolant extrudovaný nebo pěnový polystyren či minerální vlna v deskách. Jako první v ČR firma nabízí alternativní možnost kotvení izolantů(nastřelovacími hmožděnkami beznábojovou techologií).

Web: www.kalaha.cz/zateplovani-domu-panelaku-budov

Další související informace

Zateplení domů

zateplení domů, zateplení fasád, zateplení, – Provádíme montáž sádrokartonových systémů - půdní vestavby, bytová jádra, kazetové podhledy, stropy a příčky. Provádíme zateplování domů - budov, střech a balkonů. Součástí výstavby jsou i malířské - natěračské práce a pokládaní plovoucích podlah.

Eurotherm-cz

zateplování fasád budov, zateplovací systémy – EUROTHERM-CZ s.r.o. je česká společnost, která dlouhodobě a stabilně působí na tuzemském stavebním trhu se specializací kompletních služeb, které jsou spojeny s bytovými objekty. Společnost zabývající se zateplováním fasád budov, zateplovacími systémy, sanacemi a reprofilacemi panelových konstrukcí.

Zateplování budov

Zateplení fasád, Zateplování budov – Zateplování budov je doménou služeb společnosti Solich a Stavař s.r.o. K dispozici jsou také opravy fasád, opravy soklů, rekonstrukce bytových jader a další související práce. Díky nezávislosti na jiných firmách, jsou zakázky dokončeny rychle.

Načítání trvalo 0.0602 sekund.