+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

accace.com

Klíčová slova: účetnictví, daně, mzdy

E-mail: czechrepublic@accace.com

Datum vloľení do katalogu: 24. dubna 2012

Popis: Accace je přední poskytovatel outsourcingu účetnictví a mzdové agendy, daňového a korporátního poradenství. V současné době působí v 10 zemích regionu CEE – České republice, Slovensku, Rumunsku, Maďarsku, Polsku, Ukrajině, Bulharsku, Chorvatsku, Slovinsku a Srbsku. Získáte jednoho projektového manažera pro všechny služby a země, v nichž působíte.

Web: www.accace.com/uvodni-strana-1/

Další související informace

Internetové publikace

Učetnictví, ekonomika, daně – Komplexní služby v ekonomické oblasti. Účetnictví, zpracování veškerých daňových přiznání, mzdy a personalistika, zastupování před úřady. Dále nabízíme daňové a ekonomické poradenství, zajištění auditu, rekonstrukce a účetnictví.

účetnictví,

Účetnictví, daňové evidence, daně, mzdy, – EVITAX, s.r.o. - firemní prezentace: jedná se o společnost zaměřenou na poskytování daňového poradenství a vedení všech druhů ekonomických evidencí (tedy hlavně účetnictví, daňové evidence a mzdových agend). U plátců DPH je samozřejmě prováděna zároveň i evidence této daně.). Je evidována v seznamu právnických osob vykonávajících daňové poradenství vedeného Komorou daňových poradců ČR. Společnost tedy vykonává daňové poradenství pomocí daňových poradců zapsaných (již od roku 1994) v seznamu Komory daňových poradců ČR. Sídlem je Roudnice n/L, kde má také jednu ze svých kanceláří, další pobočkou je Chrudim v Pardubickém kraji.

Účetnictví, daně, mzdy, AA účetní s.r.o.

účetnictví, daně, mzdy, Liberec, Semily – Účetní firma poskytuje vedení účetnictví, zpracování daně a mezd pro malé a středně velké firmy. Kanceláře Liberec, Semily, Středočeský a Severočeský kraj. Vedení daňové evidence a poradenství, zastupování na finančním úřadě, OSSZ, pojišťovny.

Načítání trvalo 0.0564 sekund.