+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Americká hypotéka

Klíčová slova: americká,hypotéka

Datum vloľení do katalogu: 29. dubna 2012

Popis: Americká hypotéka není, narozdíl od hypotéky klasické, účelově vázána. Protože jsou podmínky pro získání americké hypotéky u každé banky odlišné, je výhodné využít při jejím výběru rad odborníka, který se orientuje na finančním trhu.

Web: americka-hypoteka.wz.cz/

Další související informace

Peníze PŮJČIT nebo VYDĚLA

peníze,půjčky,úvěr,směnka,hypotéka, – Všichni lidé řeší finanční potíže. Bohatí i chudí. Jediný rozdíl je v tom, že chudí přemýšlí kde peníze splašit a bohatí přemýšlí kam peníze investovat, vložit a dát. Zda jsme, či nejsem bohatí, to záleží pouze na nás. Někdo se zkrátka rozhodne něco dělat, na něčem pracovat a zdokonalovat se místo toho neustálého denního kolotoče.

Přefinancování hypoték

hypotéka,refinancování hypoték,srovnání hypoték, – Přefinancování (někdy také přeúvěrování) umožní velkou úsporu Vašich financí. Jste v situaci, kdy máte několik půjček a nevíte co s tím? Několik poplatků, několik starostí, často nevýhodné půjčky, které Vás stojí hodně peněz?

Nebankovní hypotéky

hypotéka,půjčka,úvěr,peníze – Získat nebankovní hypotéku je snadná záležitost a kladně vyřídíme velkou část žádosti. Nepožadujeme potvrzení o příjmu, ani nenahlížíme do registru dlužníků. Za půjčenou částku ručíte bytem či domem, který je ve Vašem vlastnictví.

Načítání trvalo 0.1959 sekund.