+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Americká hypotéka

Klíčová slova: americká,hypotéka

Datum vloľení do katalogu: 29. dubna 2012

Popis: Americká hypotéka není, narozdíl od hypotéky klasické, účelově vázána. Protože jsou podmínky pro získání americké hypotéky u každé banky odlišné, je výhodné využít při jejím výběru rad odborníka, který se orientuje na finančním trhu.

Web: americka-hypoteka.wz.cz/

Další související informace

Hypoteka

hypoteka – Chcete byt nebo si postavit vlastní bydlení? Nebo koupit starou nemovitost a pustit se do její rekonstrukce? Pokud nemáte dostatek vlastních finančních prostředků, potom se vám bude hodit hypotéka.

Přefinancování hypoték

hypotéka,refinancování hypoték,srovnání hypoték, – Přefinancování (někdy také přeúvěrování) umožní velkou úsporu Vašich financí. Jste v situaci, kdy máte několik půjček a nevíte co s tím? Několik poplatků, několik starostí, často nevýhodné půjčky, které Vás stojí hodně peněz?

Hypoteční makléř

hypotéka, makléř, hypoteční – Pro všechny, kdo si plánují pořídit nebo refinancovat svou hypotéku. Kontaktujte nás. Váš hypoteční makléř Vám pomůže s analýzou trhu hypoték nebo vyjednáním co nejvýhodnějších podmínek smlouvy. Najdete optimální hypotéku pro Vás. Bezplatně a nezávazně.

Načítání trvalo 0.0552 sekund.