+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ANOTACE o.s.

Klíčová slova: Finanční gramotnost, bankrot, spotřeba konzum

E-mail: smerda37@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. srpna 2012

Popis: Občanské sdružení ANOTACE se věnuje finanční gramotnosti a podpoře udržitelné spotřeby ve společnosti ve snaze napomáhat podporou rozumného přístupu ke spotřebě k zlepšování života členů společnosti a k ochraně přírody.

Web: www.anotace.eu

Další související informace

Lama design

velkopološný tisk, polepy vozidel, bannery, – Komplexní výroba lepené reklamy velkopološný tisk, polepy vozidel, bannery, poutače, prezentační systémy, samolepky, tiskoviny vše kvalitně a za přijatelnou cenu. Připravíme pro Vás zakázku od grafického návrhu, přes tisk až po instalaci. Každá zakázka je řešena rychle, spolehlivě, komplexně a to vše za cenu, která Vás mile překvapí.

Ing. Jiří Prajer

nezávislý finanční poradce, finanční poradenství – Nezávislý úvěrový a finanční poradce Jiří Prajer. Nechte si bezplatně vypracovat finanční optimalizaci a přesvědčte se i Vy o kvalitě mých služeb. Poskytování komplexního finančního poradenství v oblasti bydlení, zabezpečení a investic.

E Cigareta

E Cigareta, Cigarety, Elektronická cigareta, – Informační blog který pojednává k tématu cigarety. Najdete zde historii cigaret, tabáku a také více informací k novému trendu kterým je elektronická cigareta. Dnešní E cigareta je původem z číny ovšem patent vůbec první E cigarety byl vyroben už dříve. Více info najdete na mém blogu.

Načítání trvalo 0.0672 sekund.