+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Arx účetnictví - vedení účetnictví a daňové evidence

Klíčová slova: účetnictví,zpracování mezd,daňové přiznání, daňové

E-mail: arx@arx.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. dubna 2012

Popis: Zajišťujeme vedení účetnictví, zpracování mezd a daňové evidence, zpracování účetní uzávěrky, podání daňového přiznání a dále poskytujeme účetní a daňové poradenství. Zajišťujeme vedení účetnictví, zpracování mezd a daňové evidence, zpracování účetní uzávěrky, podání daňového přiznání a dále poskytujeme účetní a daňové poradenství.

Web: www.arx.cz/

Další související informace

Vedení účetnictví

účetnictví,daňová evidence,vedení účetnictví,daně – Zajistíme kompletní vedení Vašeho účetnictví, personální nebo mzdové agendy, nabízíme účetní poradenství a konzultace. Účetnictví vedeme plátcům i neplátcům DPH. Účetní poradenství zahrnuje: Povinnosti při založení a ukončení podnikání, daňovou optimalizaci, zavedení a dohled nad vedením daňové evidence nebo účetnictví klientem, kontrolu vedení mzdové a personální agendy, kontrolu zpracování mezd. Pracujeme s ekonomyckým systémem Money S3. Svým zákazníkům nabízíme možnostost ON-LINE přístupu do agend jejich účetnictví i možnost odkladu podání daňového přiznání. Našim cílem je spokojený zákazník. Nabízíme profesionalitu a flexibilitu. Účetní kancelář má zajištěno pojištění odpovědnosti za škodu u pojišťovny Kooperativa. Máme dlouholeté zkušenosti s vedením účetnictví i s poskytování účetního poradenství. Nabízíme Vám své mnohaleté zkušenosti a odbornost v oblasti zpracování a vedení účetnictví i mzdové nebo personální agendy.

Účetnictví domácnosti

účetnictví,domácnosti,rychle,přehledné,domácí – Účetnictví domácnosti - takové to rychle přehledné domácí účetnictví. Vhodné pro rodiny a jednotlivce, snadná a rychlá obsluha s uživatelsky přívětivým rozhraním, maximální přehlednost a jednoduchost bez zbytečného tápání, vysoká informační hodnota, sledování až 100-ky významných položek členěných do 5-ti barevně rozlišených sekcí, bohaté možnosti aktualizace, vyhledávání a třídění všech záznamů, zabezpečený export / import dat, přístup chráněný heslem aj.

Ambition s.r.o.

účetnictví,daně,poradenství,mzdy,coaching – Jsme společnost s dlouhodobými zkušenostmi v oblasti daňového, účetního, mzdového poradenství a ostatního poradenství. Služby poskytujeme fyzickým osobám, právnickým osobám, ale i neziskovým subjektům.

Načítání trvalo 0.2489 sekund.