+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Auditcom s.r.o.

Klíčová slova: audit, daně, účetnictví, fúze, dotace, financování

Datum vloľení do katalogu: 27. z??? 2013

Popis: Auditorská a poradenská společnost Auditcom s.r.o. poskytuje služby v oblasti daní, účetnictví, auditu, fúzí, dotačního poradenství a financování firem. Dále vypracovává znalecké posudky v oboru ekonomika.

Web: www.auditcom.cz

Další související informace

PDU s.r.o - daňový servis

daně, ucetnictvi, účetní, mzdy, finance – Kompletní daňový, finanční a učetní servis. Vedení účetnictví, daňové evidence, účetní poradenství, zpracování mezd pro malé i velké organizace. ____ Jsme společnost, která působí v oboru daní a účetnictví od r. 1999 a je pokračovatelem - fyzické osoby(certifikovaného daňového poradce č. 001437) podnikající od r. 1995.

Jak podat daňové přiznání

daň, daně, daňové přiznání, daňová přiznání, účetn – Vlastníte živnostenský list nebo podnikáte? Pokud ano, pak se Vás jako každý rok týká také proces daňového přiznání. Všechny informace o daňovém přiznání, které potřebujete vědět. Vlastníte živnostenský list nebo podnikáte? Pokud ano, pak se Vás jako každý rok týká také proces daňového přiznání. Všechny informace o daňovém přiznání, které potřebujete vědět.

Vedení účetnictví Brno

vedení účetnictví brno, účetní brno, účetnictví – Nabízíme komplexní služby v oblasti vedení účetnictví, daní a mezd. Specializujeme se na malé a střední firmy. Zpracování daňových přiznání, vyúčtování daní za zaměstnance nebo firmu. Ke každé firmě přistupujeme individuálně.

Načítání trvalo 0.0541 sekund.