+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

B2B - Informace o firmách

Klíčová slova: firmy, ekonomika, podnikání, obchod

E-mail: meily@gravegame.net

Datum vloľení do katalogu: 20. prosince 2010

Popis: Články a informace o firmách, seznam firem. Vše co potřebujete vědět na téma ekonomika, peníze, obchod, podnikání. B2Bcz - místo, kde naleznete důležité informace o firmách. Články a informace o firmách, seznam firem.

Web: b2bcz.cz









Další související informace

AliaWeb

www, aplikace, ekonomika, finance, databáze – Firma AliaWeb se zabývá poskytováním informací z různých oborů týkajících se ekonomiky, podnikání, financí, investic a prodeje. Informace o příležitostech na komoditních či akciových trzích, informace o nákupu a prodeji zboží. Informace o dluzích a rozpočtech, zprovodajství z bank, úřadů a firem. Výroba aplikací pro internet, data mining, poskytování reportů.

Podnikatelské účty

účet, banky, podnikatel, podnikání – Web věnující se podnikatelským účtům. Proč používat podnikatelský účet? Je pravda, že při podnikání v roli fyzické osoby nejste povinni vytvářet podnikatelský účet. Dozvíte se veškeré podstatné informace o využívání podnikatelských účtů a výhodnosti těchto služeb.

Firemní finance pojmy

firemní, finance, pojmy, rady, ekonomika, podnikat – V oboru firemní finance se sektáváme s řadou pojmů, jejichž význam nám nemusí být při prvním setkání zřejmý. Zde je výklad těch nejzákladnějších pojmů, se kterými se v o oblasti firemních financí můžete setkat.

Načítání trvalo 0.0738 sekund.