+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Banky v ČR

Klíčová slova: hypotéky, banky, spořitelny, bankovní poplatky,

E-mail: informace@pcmark.info

Datum vloľení do katalogu: 31. b?ezna 2009

Popis: Web informuje o bankovních službách v České republice, dále se věnuje bankovním poplatků, úvěrům a hypotékám. Naleznete zde informace o bankovních produktech a nabídkách většiny finančních ústavů v naší republice.

Web: www.nasebanky.cz

Další související informace

Levné povinné ručení

Nejlevnější povinné ručení, – Většina pojišťoven v posledních letech zdražuje základní sazby povinného ručení. Každý rok cena povinného ručení narostla až cca o 10% za rok. V protikladu k tomu začali pojišťovny povinné ručení a řidiče segmentovat podle mnoha různých hledisek a tím pádem může řidič na povinném ručení ušetřit i více než 2/3 z ceny povinného ručení. Jak však takové nejlevnější povinné ručení najít?!

Internetbanka

internetbanking, banka, servis24, mojebanka, – Raiffeisenbank se řadí mezi velmi úspěšné bankovní společnosti, které působí nejen v oblasti střední Evropy. Raiffeisenbank je nedílnou součástí velké finanční skupiny Raiffeisen Group. Ta byla založena již v roce 1862 a v současnosti je její součástí mimo Raiffeisenbank.

Exekuce obrana.cz

Exekuce, exekuční řízení, jak zastavit exekuci, – Exekuce je velice nepříjemná událost, která může vést k zabavení majetku, peněz a obstavení účtu. Ovšem i proti exekuci lze bojovat legálními prostředky. Hrozí Vám exekuce? Potřebujete pomoc s obranou proti exekuci? Víme jak exekuce zastavit.

Načítání trvalo 0.0658 sekund.