+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

bh-consulting.cz

Klíčová slova: účetnictví, daňový poradce, daňová evidence

E-mail: info@bh-consulting.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. ledna 2009

Popis: Poskytujeme komplexní služby v oblasti účetnictví a daňového poradenství zejména malým a středním podnikatelským subjektům, právnickým a fyzickým osobám, podnikajícím v různých odvětvích obchodu a služeb. Ve spolupráci s auditorskou firmou nabízíme i zajištění auditu. V případě, že máte zájem o kvalitní účetní a daňové služby za rozumnou cenu, neváhejte nás kontaktovat.

Web: www.bh-consulting.cz

Další související informace

Ucetni.cz - 1.Malešická

Učetnictví, mzdy, danová přiznání, poradenství – Komplexní služby v ekonomické oblasti. Účetnictví, zpracování veškerých daňových přiznání, mzdy a personalistika, zastupování před úřady. Dále nabízíme daňové a ekonomické poradenství, zajištění auditu, rekonstrukce a účetnictví. Ekonomický software.

H Print s.r.o. vedení úče

podvojné účetnictví, daňová evidence, mzdy, person – Spolehlivě zpracujeme pro malé, střední firmy a OSVČ daně a účetnictví i podvojné. Komplexní účetní služby, personalistika, mzdy, účetní a finanční poradenství, daňová přiznání a pojišťovací služby pro právnické osoby i fyzické osoby - OSVČ.

Účetnictví - Ostrava

vedení účetnictví ostrava, daňová evidence ostrava – Spol. Gradual Economy nabízí kompletní účetní servis, vedení účetnictví a služby spojené s oblastí daňové problematiky - daňové evidence, daňová přiznání (rozvaha, výkaz zisků a ztrát, příloha, cash flow), vedení mzdové a personální agendy. Gradual Economy s.r.o. - Ostrava

Načítání trvalo 0.0521 sekund.