+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

bh-consulting.cz

Klíčová slova: účetnictví, daňový poradce, daňová evidence

E-mail: info@bh-consulting.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. ledna 2009

Popis: Poskytujeme komplexní služby v oblasti účetnictví a daňového poradenství zejména malým a středním podnikatelským subjektům, právnickým a fyzickým osobám, podnikajícím v různých odvětvích obchodu a služeb. Ve spolupráci s auditorskou firmou nabízíme i zajištění auditu. V případě, že máte zájem o kvalitní účetní a daňové služby za rozumnou cenu, neváhejte nás kontaktovat.

Web: www.bh-consulting.cz

Další související informace

Vedení účetnictví Hradec

Vedení účetnictví, Daňový poradce Hradec Králové – Nabídka obsahuje externí vedení účetnictví, které bude spravováno na našich počítačích, na našem programovém vybavení a našimi zaměstnanci. Dále je možné využít částečné externí vedení účetnictví, kde se některé agendy zpracovávají přímo u zákazníka.

Účetní programy AdmWin

účetní program, účetní software, daňová evidence – Ekonomické programy pro drobné podnikatele a malé firmy. Daňová evidence a podvojné účetnictví. Dále nabízíme internetový obchod a jeho napojení na AdmWin. Software pro autoservisy a hotely. Úpravy na zakázku.

účetnictví mzdy

Vedení účetnictví, daňová evidence, mzdové účetnic – Nabízíme vedení daňové evidence, finančního a mzdového účetnictví včetně zpracování mezd. Zpracujeme různá daňová přiznání a státními orgány požadované výkazy a přehledy. Zajistíme kontakty na úřadech.

Načítání trvalo 0.0719 sekund.