+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Biz Podnikanie

Klíčová slova: podnikanie, ako podnikať, faktúra

E-mail: biz-podnikanie@hotmail.com

Datum vloľení do katalogu: 7. ??jna 2011

Popis: Podnikanie - charakteristika podnikania, podnikateľskej činnosti, ako začať podnikať, požiadavky a náležitosti potrebné pre založenie podniku. Atribúty právnych foriem podnikov. Informácie o faktúre pre tuzemský a cezhraničný obchodný styk, vzor a náležitosti faktúr pre tuzemský obchodný styk - neplatca dph, platca dph. Podnikateľský účet, podnikateľský plán, štruktúra podnikateľského plánu, vzor podnikateľského plánu.

Web: biz-podnikanie.szm.com

Další související informace

Provident půjčky

půjčky – Zkoušeli jste si půjčit peníze v bance a protrpěli jste si zdlouhavou proceduru při dokládání veškerých dokumentů? Pokud využijete půjčku od firmy Provident, budete mít peníze rychle a bez zbytečného papírování.

Půjčka do 24 hodin

pujcka do 24 hodin,uver do 24 hodin,pujcka – Půjčka bez poplatků a bez účelu je na světě a může ji mít každý. I Vy ji můžete mít. Stačí navštívit naše stránky, pročíst si podmínky, vyplnit online žádost a dál už je to na nás. Výsledek do 24 hodin.

Internetová peněženka PaySec

paysec,elektronická peněženka,nabití,aktivace – Nejsnadnější volbou pro provádění mikroplateb při nákupu na internetu je využití internetové peněženky. V našich končinách se vytvoření řešení na míru ujala ČSOB a pro podporu PaySec se jí podařilo získat celou řadu velkých eshopů i aukčních portálů.

Načítání trvalo 0.0625 sekund.