+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Business Prague

Klíčová slova: investice, garantovaný výnos, odkup firem

E-mail: businessprague.cz@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. ledna 2012

Popis: Investice s garantovaným výnosem až 30 % p.a. Zajištěno nemovitostí! Pro majitele nemovitosti garantovaný výnos i bez vlastního kapitálu 8 % p.a. Hypotéka bez prokazování příjmů s akontací 15 %. Zakládání, záchrana a odkup firem i akvizice. Provedeme analýzu, audit Vaší firmy a poté Vám navrhneme vhodné řešení.

Web: www.businessprague.cz

Další související informace

iAkcie

akcie,komodity,forex,burza,investice,investování, – iAkcie - Vaše brána do světa investic. Seznam nejdůležitějších finančních webů, on-line data z burz, finanční magazíny, informace pro začátečníky a mnoho dalších nepostradatelných zdrojů. iAkcie Vám především ušetří čas při vyhledávání informací.

Peníze-Investování

Investice,peníze,výdělek,práce na netu – Stránka,kde vám poradíme,jak investovat úspěšně a z mála vytěžit hodně finančních prostředků.Mnoho možností a doporučených ověřených společností.Neváhejte a zjistíte,že je možné získad ze svých peněz ne 2% úrokú,ale i 600%.

Investice peníze

investice, peníze, finance, půjčky – Pryč jsou ty doby, kdy mít půjčku znamenalo neschopnost hospodařit s penězi a člověk se za ní musel stydět. Dnes, kdy jsou rychlé a levné půjčky dostupné pro všechny a zvyšují s náklady na živobytí jsou půjčky každodenní nutností pro většinu lidí.

Načítání trvalo 0.0541 sekund.