+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ceník povinné ručení

Klíčová slova: povinné ručení, ceník povinné ručení

E-mail: povinneruce@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. ?ervence 2009

Popis: Ceníky povinného ručení, systém bonusů a malusů, limity pojistných plnění, asistenční služby, podmínky pro výplaty pojistného plnění, povinná výbava auta, na co se povinné ručení vztahuje, a spousta jiného.

Web: www.povinne-ruceni-cenik.cz

Další související informace

Povinné ručení od ČSOB

povinné ručení, povinné ručení ceník – Sjednání povinného ručení telefonicky 800 100 555. Při sjednání přes internet 4 % sleva. Výhodných nabídka povinného ručení již od 1 819 Kč ročně s bonusem až 40%. V rámci povinného ručení zdarma úrazové pojištění řidiče a asistenční služba.

Pojištěné auto

povinné ručení, povinné ručení srovnání, havarijní – Neznalost neomlouvá a určitě i vy chcete mít nejlevnější povinné ručení, nebo se zachovat správně při automobilové nehodě. Informace o povinném ručení, havarijním pojištění a další informace, které se vám jako řidiči budou hodit.

Povinné ručení porovnání

povinné ručení, porovnání, povinného ručení – Porovnávač povinného ručení, povinné ručení porovnání – pomocí snadného srovnání nabídek jednotlivých pojišťoven nasajte podstatné informace o povinném ručení a o tom, jak získat nejvýhodnější variantu pro Váš vůz.

Načítání trvalo 0.0597 sekund.