+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Cesta z krize

Klíčová slova: Cesta z krize, Finanční krize, Hospodářská krize

E-mail: vitsafranek@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. ??jna 2009

Popis: Informace o hospodářské a finanční krizi, názory a komentáře k ekonomice, přehledy denního tisku, rady a informace o tom, jak se v této nejednoduché době zařídit.

Web: www.cestazkrize.cz

Další související informace

Hypotéka rádce pro vás

hypotéka, hypoteční kalkulačka, hospodářská krize – Jednoduchý rádce ve světě financí, hlavně v oblasti hypotéky. Místo hypoteční kalkulačky užitečné rady a návody. Pomocí této kalkulačky snadno a rychle zjistíte parametry nabízené hypotéky. Tedy úvěr, který můžete použít pouze na financování bydlení.

Business Prague

investice, garantovaný výnos, odkup firem – Investice s garantovaným výnosem až 30 % p.a. Zajištěno nemovitostí! Pro majitele nemovitosti garantovaný výnos i bez vlastního kapitálu 8 % p.a. Hypotéka bez prokazování příjmů s akontací 15 %. Zakládání, záchrana a odkup firem i akvizice. Provedeme analýzu, audit Vaší firmy a poté Vám navrhneme vhodné řešení.

ELVE-účto Ladislav Varga

účetnictví,daně,mzdové poradenství,daňové přiznání – ELVE – účto Ladislav Varga - poradenství, vedení účetnictví, zpracování mezd. Zabývá se vedením účetnictví a účetním poradenstvím nejen v okolí Opavy. Naším cílem je v maximální míře vyhovět individuálním požadavkům a potřebám klientů.

Načítání trvalo 0.0540 sekund.