+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

City Bank

Klíčová slova: city bank, citibank, citybanka, citibanka

E-mail: info@infolive.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. listopadu 2008

Popis: Mezi stálice na finančním trhu České republiky patří bezesporu City bank, vlastněná společností Citibank Europe se sídlem v Irsku. City bank je v našich končinách mladá, dynamicky se rozvíjející banka, která v ČR nabízí nepřeberné množství finančních produktů. A právě tyto finanční produkty dělají Citibank stále oblíbenější bankou. City bank do podvědomí zákazníků dostala hlavně díky ofenzivní strategii při prosazování svých produktů. Jako lavina zasáhla City bank Českou republiku nabídkami kreditních karet s úvěrovým rámcem 100.000,- Kč a díky tomu se na City bank obrací stále více zákazníků s poptávkou po osbobním úvěru a kreditní karty.

Web: city-bank.infolive.cz

Další související informace

Drahé kovy přinášejí spolehlivou investici

Kovy,drahé,mince,zlaté,stříbro,cihly,zlato – Společnost ANIPOL. Drahé kovy, nákup a prodej. Zlaté mince, svitky nebo cihly. Investiční zlato, investiční stříbro, investiční platina a investiční palladium zhodnotí Vaše finanční prostředky. Navštivte Nás!

ELVE-účto Ladislav Varga

účetnictví,daně,mzdové poradenství,daňové přiznání – ELVE – účto Ladislav Varga - poradenství, vedení účetnictví, zpracování mezd. Zabývá se vedením účetnictví a účetním poradenstvím nejen v okolí Opavy. Naším cílem je v maximální míře vyhovět individuálním požadavkům a potřebám klientů.

Půjčky do 24 hodin

pujcka,pujcka bez poplatku,pujcka bez registru – Nový produkt na finančním trhu. Půjčky a úvěry bez účelu. Jsou rychle vyřízené, nezkoumají se registry a exekuce a hlavně se neplatí žádné poplatky předem. Možnost také předčasného splacení. Po vyplnění online žádosti výsledek do 24 hodin.

Načítání trvalo 0.0551 sekund.