+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Daně a audit

Klíčová slova: účetnictví, daně, audit, mzdy, neziskové

E-mail: daneaaudit@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. b?ezna 2012

Popis: Daňové a účetní poradenství, sestavování daňových přiznání a audity účetních závěrek podnikatelských i neziskových subjektů, vedení účetnictví, dle českých národních standardů.Daňové a účetní poradenství, sestavování daňových přiznání a audity účetních závěrek podnikatelských i neziskových subjektů, vedení účetnictví, dle českých národních standardů.

Web: www.daneaaudit.cz

Další související informace

Daně a účetnictví Olomouc

Účetnictví, daně – Vedení účetnictví, zpracování daní a mezd v Olomouci. Daně Olomouc zajistí Vaše účetnictví, daně, zastupování na úřadech , mzdovou a personální agendu. Vedení finančního účetnictví a mzdového účetnictví. Nabídka účetního poradenství a optimalizace, rekonstrukce účetnictví a pomocné evidence.

Účetnictví Opus Group

účetnictví,daně,mzdy,daňová evidence – Specializujeme se na vedení účetnictví (dříve podvojné účetnictví) a na vedení daňové evidence (dříve známé jako jednoduché účetnictví), zpracování mezd pro malé a střední firmy.Postarejte se o svoje daně.

Pospíšilová - účetnictví

účetnictví, daně, mzdy – Ráda pro Vás povedu podvojné účetnictví nebo daňovou evidenci včetně potřebných přehledů. Vyřeším za Vás daňové přiznání včetně DPH, silniční daně nebo daně z nemovitých věcí. Povedu za Vás mzdovou administrativu.

Načítání trvalo 0.0520 sekund.