+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Daně a účetnictví Olomouc

Klíčová slova: Účetnictví, daně

E-mail: info@dane-olomouc.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. ledna 2010

Popis: Vedení účetnictví, zpracování daní a mezd v Olomouci. Daně Olomouc zajistí Vaše účetnictví, daně, zastupování na úřadech , mzdovou a personální agendu. Vedení finančního účetnictví a mzdového účetnictví. Nabídka účetního poradenství a optimalizace, rekonstrukce účetnictví a pomocné evidence.

Web: www.dane-olomouc.cz

Další související informace

Účetnictví

účetnictví Hradec Králové, evidence, mzdy, daňě, – Eva Vyčítalová poskytuje kompletní servis účetních služeb pro malé a střední firmy v oblasti zpracování a vedení účetnictví, daňové evidence, zpracování daňových přiznání a zastupování klientů na úřadech

účetnictví,

Účetnictví, daňové evidence, daně, mzdy, – EVITAX, s.r.o. - firemní prezentace: jedná se o společnost zaměřenou na poskytování daňového poradenství a vedení všech druhů ekonomických evidencí (tedy hlavně účetnictví, daňové evidence a mzdových agend). U plátců DPH je samozřejmě prováděna zároveň i evidence této daně.). Je evidována v seznamu právnických osob vykonávajících daňové poradenství vedeného Komorou daňových poradců ČR. Společnost tedy vykonává daňové poradenství pomocí daňových poradců zapsaných (již od roku 1994) v seznamu Komory daňových poradců ČR. Sídlem je Roudnice n/L, kde má také jednu ze svých kanceláří, další pobočkou je Chrudim v Pardubickém kraji.

Pospíšilová - účetnictví

účetnictví, daně, mzdy – Ráda pro Vás povedu podvojné účetnictví nebo daňovou evidenci včetně potřebných přehledů. Vyřeším za Vás daňové přiznání včetně DPH, silniční daně nebo daně z nemovitých věcí. Povedu za Vás mzdovou administrativu.

Načítání trvalo 0.0589 sekund.