+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Daňové poradenství

Klíčová slova: audity, daňová přiznání, daňové poradenství

E-mail: netto-audit@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. dubna 2012

Popis: netto-audit.cz se zabývá daňovým poradenstvím, audity, účetnictvím, zastupováním v daňových a správních žalobách. Společnost vám poskytuje ve všech těchto nabízených službách dostatek zkušeností, vysokou odbornost, pojištění odpovědnosti a také samozřejmě chuť a radost z této práce. Cílem naší společnosti je maximální spokojenost našich zákazníků. To se nám daří úspěšně naplňovat již přes 18 let.

Web: www.netto-audit.cz

Další související informace

Vedení účetnictví, daně

vedení účetnictví, daňové poradenství, mzdy – Poskytujeme profesionální služby vedení účetnictví, daňové poradenství a zpracování mezd. Vedení účetnictví můžeme zajistit přímo v prostorách kanceláří našich klientů. Nabízíme Vám kvalitní daňové poradenství a ostatní poradenské služby pro všechny ekonomické oblasti. Vedení účetnictví pro Vás můžeme zajistit v našich kancelářích, přímo ve Vašich prostorách, nebo prostřednictvím vzdáleného přístupu.

Gestum Tax - poradenství

daně, daňový poradce, daňové poradenství, zpracová – Společnost GestumTax zpracovává účetnictví, daňová přiznání či mzdy. Zastupuje firmy při řízení na úřadech a provozuje také advokátní služby. Členové našeho účetního a daňového týmu se neustále vzdělávají v těchto oblastech, takže klienti nemusí věnovat svůj čas a energii sledování neustálým změnám zákonů, předpisů a různých nařízení. Jsou předem na vše upozorňováni, což je přitažlivé pro podnikatele, kteří mají zájem na daňovém plánování a s tím související optimalizaci daňových povinností svých firem.

Jak podnikat na internetu

práce doma,práce z domu,výdělky na internetu, – Stránky pro všechny co chtějí SVÉ VLASTNÍ PODNIKÁNÍ. Návody,rady a tipy jak podnikat pouze pomocí internetu,jak se vzdělávat a rozvíjet v tomto odvětví. Projekty umožňující časovou i finanční svobodu

Načítání trvalo 0.2643 sekund.