+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dotace, Centrum pro rozvoj Vysočiny

Klíčová slova: dotace pro začínající podnikatele, dotace pro země

E-mail: info@cprv.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. ?ervence 2011

Popis: Občanské sdružení Centrum pro rozvoj Vysočiny zprostředkovává dotace z EU. Vyřizuje získání dotací pro podnikatele, dotace pro zemědělce, dotace pro začínající podnikatele, dotace pro začínající zemědělce, dotace pro obce a města. Dále se zabývá administrací dotací, organizuje výběrová řízení, veřejné zakázky, vyhledává nejvhodnější dotační tituly pro všechny podnikatelské či jiné investiční záměry. Získává dotace pro založení plantáží rychle rostoucího Japonského topolu. Zařizuje výsadbu a nákup řízků Japonského topolu.

Web: www.cprv.cz

Další související informace

Půjčky peněz

Půjčky peněz, úvěry pro podnikatele, ručení zástav – Global Credit nabízí půjčky a úvěry pro komplexní řešení Vašich financí. Prostřednictvím našich konkrétních produktů Vám můžeme zajistit vyřešení vzniklých, nepříjemných a často zdánlivě neřešitelných situací. Váš příjem není rozhodující.

Plavky pro holky

detske plavky, plavky pro kluky, plavky pro holky – Dětské plavky pro kluky i holky pro letošní léto. Jak vybrat správnou velikost dětských plavek? Jaká je nabídka dětských plavek na českém internetu ? Jak vybrat správný materiál a barvu. Přehled nejnovějších modelů a dostupných velikostí pro nadcházející sezónu.

Pošta pro tebe

pošta pro tebe,lidské osudy,česká televize,ester – Talk show s prvky reality plná emocí, citů a dávných křivd. Nechte se i vy vtáhnout do příběhů lidí, kteří se za přítomnosti televizních kamer rozhodli změnit svůj osud. Nikdy není předem jasné, zda se podaří nalézt hledanou osobu a jak bude reagovat na samotné pozvání.

Načítání trvalo 3.2568 sekund.