+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dotace EU

Klíčová slova: Dotace, EU, poradenství, vzdělávání, peníze, grant

E-mail: v.schovankova@isup.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. ?ervna 2010

Popis: Zaměřujeme se na přípravu a řízení projektů zejména v oblasti vzdělávání, HR, networkingu, a inovací. Nabízíme služby v oblasti dotačního poradenství EU, projektového řízení a jiné podpůrné služby. Poskytujeme projektové poradenství široké škále klientů z České republiky i ze zahraničí.

Web: www.isup.cz

Další související informace

Akcie a burziani

akcie, burza, peníze, zisk, finance, – Blog o akciích, burze a burziánech. Autorova osobní zkušenost s investováním a obchodováním na burze. Náměty, úvahy, diskuze, ankety, šikovné odkazy. V případě zájmu nabízíme profesionální a nezávislé poradenské služby.

Say-parfums

výdělky, peníze, úspěch, byznys, nezávislost – Nabízím propracovaný program postavený na provizním systému nadnárodní společnosti SAY International, díky kterému si můžete během jediného roku vytvořit ke svému dosavadnímu příjmu další finanční zdroj ve výši 10 až 50 tisíc korun měsíčně. Info mailem nebo klik na web.

www.czshares.com

akcie, investice, finance, analýzy, peníze, bcpp – Web czshares.com je nový informačně vzdělávací web, který se zaměřuje na analýzy a zpravodajství z českého akciového světa. Hlavním cílem webu czshares.com je především poskytování přesných a užitečných informací, které mají hodnotu jak pro zkušené investory, tak i pro začínající.

Načítání trvalo 0.0620 sekund.