+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Důchodová reforma 2013

Klíčová slova: důchodová reforma, penzijní reforma, penzijní

E-mail: tretipilir@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. listopadu 2012

Popis: Aktuální a pravdivé informace k důchodové reformě 2012. Nenechte se zaskočit změnou penzijního systému. 3pilire.cz přinášejí zajímavý a přehledný výklad penzijní reformy, která proběhne již v roce 2013.

Web: www.3pilire.cz

Další související informace

Důchodové spoření

důchodové, spoření, státní, příspěvky, penzijní – Průvodce důchodovým spořením. Pomůžeme zdarma při výběru nejvhodnějšího penzijního fondu z celého trhu a volbou spořícího plánu. Začněte spořit výhodně, se státními příspěvky ale především co nejdříve (bez ohledu na Váš současný věk) - u úspor na důchod se počítá každý rok.

ELVE-účto Ladislav Varga

účetnictví,daně,mzdové poradenství,daňové přiznání – ELVE – účto Ladislav Varga - poradenství, vedení účetnictví, zpracování mezd. Zabývá se vedením účetnictví a účetním poradenstvím nejen v okolí Opavy. Naším cílem je v maximální míře vyhovět individuálním požadavkům a potřebám klientů.

Rychlá SMS půjčka

SMS, půjčka, půjčky, peníze – Chybí Vám do výplaty nějaká ta tisícovka? Potřebujete zaplatit složenky a chcete se vyhnout zbytečným problémům a sankcím? Půjčte si peníze prostřednictvím SMS půjčky třeba jen na 14 dní. Bez ověření bankovního registru. Je to snadné.

Načítání trvalo 0.0596 sekund.