+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Důchodové spoření

Klíčová slova: důchodové, spoření, státní, příspěvky, penzijní

Datum vloľení do katalogu: 8. ?ervence 2010

Popis: Průvodce důchodovým spořením. Pomůžeme zdarma při výběru nejvhodnějšího penzijního fondu z celého trhu a volbou spořícího plánu. Začněte spořit výhodně, se státními příspěvky ale především co nejdříve (bez ohledu na Váš současný věk) - u úspor na důchod se počítá každý rok.

Web: www.duchodove-sporeni.cz

Další související informace

Spoření, pojištění, úvěry

stavební spoření, stavební spořitelna, spoření – Wüstenrot stavební spořitelna poskytuje variabilní stavební spoření, včetně spoření pro děti a mladé. Nabízí finanční poradenství pro zhodnocení peněz, financování bydlení, zabezpečení rodiny a majetku. Úvěry ze stavebního spoření, překlenovací úvěry.

ZFP akademie Alexandr Ioanidis

ZFP akademie, poradci ZFP, Ostrava ZFP, spoření, p – ZFP akademie v Ostravě poskytuje finanční poradenství v oblasti hypoték, životního pojištění, penzijního připojištění, pojištění majetku, stavebního spoření ad. ZFP akademie Alexandr Ioanidis Ostrava je strukturální kancelář ZFP.

Překlenovací úvěr

finance, úvěry, spoření – Pro koho se hodí překlenovací úvěr? Hodí se pro financování bydlení pro ty, kdo nesplňují podmínky pro čerpání úvěru ze stavebního spoření a nemají dostatek volných finančních prostředků na financování bydlení

Načítání trvalo 0.0699 sekund.