+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Důchodový portál pro všechny

Klíčová slova: penzijní reforma, důchodová reforma

Datum vloľení do katalogu: 24. listopadu 2012

Popis: Informační portál o penzijní reforme.Přinášíme vám jedinečné informace o novém důchodovém systému a o reformě penzí. Každého z nás se to týká. Tak nebuďte lhostejní a získejte si dostatek informací pro kvalitní rozhodnutí, zda do druhého pilíře vstoupit nebo ne. Je to pouze na vás. My vám jenom poskytneme ověřené a kvalitní informace.

Web: www.duchodko.cz

Další související informace

Srovnání pojištění

pojištění, srovnání, pojišťovny, výběr, pojistné – Srovnání cen a pojistného krytí od jednotlivých pojišťoven. Výběr pojišťovny pasující na Vaše potřeby snižuje náklady, které na pojištění platíte a minimalizuje riziko. Poskytovatele pojištění si vybírejte a ušetříte.

Business Prague

investice, garantovaný výnos, odkup firem – Investice s garantovaným výnosem až 30 % p.a. Zajištěno nemovitostí! Pro majitele nemovitosti garantovaný výnos i bez vlastního kapitálu 8 % p.a. Hypotéka bez prokazování příjmů s akontací 15 %. Zakládání, záchrana a odkup firem i akvizice. Provedeme analýzu, audit Vaší firmy a poté Vám navrhneme vhodné řešení.

Jak podnikat na internetu

práce doma,práce z domu,výdělky na internetu, – Stránky pro všechny co chtějí SVÉ VLASTNÍ PODNIKÁNÍ. Návody,rady a tipy jak podnikat pouze pomocí internetu,jak se vzdělávat a rozvíjet v tomto odvětví. Projekty umožňující časovou i finanční svobodu

Načítání trvalo 0.0565 sekund.