+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ekonomika - o čem se píše

Klíčová slova: Ekonomika, monitoring, finance

E-mail: reg@aliaweb.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. srpna 2012

Popis: Aktuální zpravodajství z české i zahraniční ekonomiky rozdělené podle témat. Monitoring internetového tisku (IDNES, IHNED, ČRO a další) a videozpravodajství (česká televize). Možnost zařazení zpravodajství vybraného ekonomického téma na vlastní webové stránky.

Web: tema.kurzy.cz/

Další související informace

MoneyMag.cz - ekonomické

ekonomika, finance, bankovnictví, půjčky, – Domácí a světové zpravodajství z oblasti ekonomiky, financí a bankovnictví - to vše na MoneyMag.cz. Pravidelně sledujeme dění, které se týká oblastí jako jsou ekonomika, banky, půjčky, kurzy měn, akcie, hypotéky, bydlení, daně.

AliaWeb

www, aplikace, ekonomika, finance, databáze – Firma AliaWeb se zabývá poskytováním informací z různých oborů týkajících se ekonomiky, podnikání, financí, investic a prodeje. Informace o příležitostech na komoditních či akciových trzích, informace o nákupu a prodeji zboží. Informace o dluzích a rozpočtech, zprovodajství z bank, úřadů a firem. Výroba aplikací pro internet, data mining, poskytování reportů.

Winners Group, a.s.

pojištění, hypotéka, leasing, finance, důchod – Zabýváme se distribucí finančních produktů běžným lidem. Poskytujeme komplexní finanční poradenství ohledně hypoték, leasingu, realit a hlavně pojištění jakéhokoliv druhu. Zaměstnáváme profesionály s dlouholetými zkušenostmi v oblasti financí.

Načítání trvalo 0.0974 sekund.