+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Eva Adamčíková

Klíčová slova: účetní, účetnictví, účto, účtování, daň, daně

E-mail: eva.adamcikova@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. b?ezna 2009

Popis: Účetní a daňové poradenství, optimalizace základu daně a daňová přiznání s možností odkladu. Řešení problémů v účetní a daňové oblasti, zastupování při jednání s úřady. Kompletní účetnictví a daně pro stálé klienty, personalistika, mzdy, uzávěrky aj.

Web: adamcikova.navolnenoze.cz/

Další související informace

R-Audit: daně, účetnictví

daně, účetnictví, audit, poradenství – Naše společnost poskytuje ekonomické a organizační poradenství, daňové a účetní poradenství a auditorskou činnost. Dále pak asistenci při prodeji společnosti (oceňování, due-deligence), případně zajistíme efektivní likvidaci společnosti.

Daňové přiznání

daň, daně, daňové přiznání, daňová přiznání, účetn – Daňové přiznání vyplňujeme každým rokem. Sběhlí podnikatelé a účetníci vědí, jak daňové přiznání 2010 správně podat, jak vyplnit formuláře, aby bylo vše v pořádku. Informace naleznete také na tomto webu.

Ambition s.r.o.

daně, účetnictví, mzdy, poradenství, daň. přiznání – Společnost poskytuje účetní a daňové služby firmám, OSVČ, neziskovým subjektům: vedení účetnictví, daňové evidence, zpracování mezd, zpracování daňových přiznání (DPH, daň z příjmů právnických i fyzických osob, silniční daň atd.), zastupování klientů před finančními institucemi. Ve společnosti působí daňový poradce. Jsme pojištěni proti rizikům.

Načítání trvalo 0.0633 sekund.