+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Exekuce-dražby-nemovitost

Klíčová slova: půjčka, exekuce, konsolidace, oddlužení,

E-mail: info@exekuce-drazby-nemovitosti.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. srpna 2011

Popis: Nabízíme půjčky na exekuce, vyplacení dražby, konsolidaci nevýhodných půjček, neúčelovou půjčku.Malé půjčky bez zástavy nemovitosti, vyšší oproti zástavě nemovitosti. Bez poplatku předem a volání na linky 900.

Web: www.exekuce-drazby-nemovitosti.cz

Další související informace

Day to Day s.r.o.

úvěry, půjčky, konsolidace, expres, ihned, – Jsme poskytovatelé nebankovních půjček a úvěrů z vlastních zdrojů oproti zástavě nemovitosti již od roku 2002. Specializujeme se na expresní řešení exekucí a jejich vyplacení, zastupování před věřiteli a exekutorskými úřady, oddlužení nemovitosti, konsolidační úvěry a to pro všechny, kteří mají záznam v registrů neplatičů. Řešíme také dluhy na nájmu. Úvěry poskytujeme v rozmezí od 30.000,-Kč do 500.000,-Kč, se zástavou rodinného domu, chaty, bytu (i družstevního), pozemku apod. Bez poplatků předem! Bez ručitele! Bez zkoumání registrů! Bez prokazování příjmů! Právní servis a diskrétnost! Peníze v hotovosti! Splatnost až 10 let! Profesionální přístup! www.daytoday.eu

Půjčky ihned až na 20 let

půjčky, úvěry, exekuce, dražby, konsolidace – Půjčky bez poplatku a registru zástavou nemovitostí i družstevního bytu pro klienty, kteří nedostanou půjčku v bance až na 20 let. Půjčka je vhodná i pro klienty, kteří mají exekuce nebo dražbu na nemovitosti. Nenahlížíme do registru a nebereme žádné poplatky předem. Jsme přímí investoři.

Načítání trvalo 0.0574 sekund.