+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Finance Investice

Klíčová slova: finance

E-mail: mako@mavos.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. kv?tna 2011

Popis: Finance, investice, spoření, důchod, akcie, burza, komodity. Jak investovat, spořit, obchodovat na burze komodity, akcie, forex. Důchod, penze, státní příspěvek a penzijní fondy. Podílové fondy, bezpečné investice.

Web: www.finance-investice.cz

Další související informace

Euro-money

finance – Vaše nejsnadnější cesta k financím.

Finanční gramotnost

finance peníze penize financni finanční gramotnos – Finanční gramotnost je soubor dovedností a znalostí, které umožňují, díky informovanosti, činit efektivní a zodpovědné rozhodnutí. Naším cílem je rozšiřovat osobní finanční gramotnost definovanou, jako schopnost analyzovat a spravovat osobní (rodinné) finanční prostředky, ktreré mají vliv na materiální blahobyt. To zahrnuje schopnost činit správná finanční rozhodnutí, rozvíjet schopnost diskutovat o penězích a finančních otázkách, plánovat svou budoucnost s ohledem na finance a správně reagovat na osobní životní události s ohledem na vlastní finanční situaci či na ekonomický stav v celkovém hospodářství. Zároveň poskytujeme informace, které na \"Finanční gramotnost\" při nezvládnutí osobních financí přímo navazují to jest : jak správně reagovat při předlužení, jak komunikovat s věřiteli či exekutorem, a jak se správně, zhlediska práva i osobní situace, zachovat a rozhodnout při zdánlivě neřešitelných osobních finančních problémech. Semináře \"Finanční gramotnost\" se pořádají formou aktivní kontaktní kampaně na náměstích českých a moravských měst a obcí. K dispozici pro školení jsou zájemcům mobilní učebny ve stanech a při extrémně nepříznivém počasí i učebna v upraveném autobuse. Vzděláním proti krizi - Sustanaible Future o.s.

Půjčky ihned

půjčky, úvěry, finance – Nabídka nebankovních půjček a spotřebitelských úvěrů. Krátkodobé i dlouhodobé Půjčky bez ručitele, bez doložení příjmů, půjčky před výplatou a další nebankovní produkty pro řešení vaší finanční situace.

Načítání trvalo 0.0794 sekund.