+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Finanční analýza firmy

Klíčová slova: analýza, finance, firmy

E-mail: info@delphina.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. prosince 2011

Popis: Web věnující se finančním analýzám firem. Finanční analýzou podniku rozumíme rozbor jeho finanční situace v daném časovém měřítku. Dozvíte se jak připravit finanční analýzu, rozdíl mezi interní a externí, kroky jak na to pomohou nejen začínajícím podnikatelům.

Web: delphina.cz/

Další související informace

Praha-Vedení účetnictví v Praze

danove priznani, formular, urad, finance, podnika – Chcete se věnovat pouze svému podnikání a nechcete zbytečně ztrácet svůj drahocenný čas? Máme pro Vás jedinečné řešení, jak svůj čas efektivně ušetřit. Využijte služeb účetnických firem.Chcete se věnovat pouze svému podnikání a nechcete zbytečně ztrácet svůj drahocenný čas? Máme pro Vás jedinečné řešení, jak svůj čas efektivně ušetřit. Využijte služeb účetnických firem.

Úžasná půjčka

půjčka, půjčky, finance, peníze, money, rychlá půj – Půjčka na cokoliv bez ručitele. Nebankovní půjčka je online, vyřízení z pohodlí Vašeho domova. Zdarma vyřízení půjčky, předčasné splacení. Půjčíme zaměstnancům, podnikatelům, důchodcům.Půjčka na cokoliv bez ručitele. Nebankovní půjčka je online, vyřízení z pohodlí Vašeho domova. Zdarma vyřízení půjčky, předčasné splacení. Půjčíme zaměstnancům, podnikatelům, důchodcům.

Virtuální sídlo Ostrava

sídlo firmy Ostrava, virtuální sídlo – Virtuální sídlo v Ostravě jako výnosný úspěch podnikání s možností usnadnění poštovních, administrativních a telefonních služeb, jenž ušetří Vaše finance i čas. Získejte za skvělou cenu nové pracovní zakázky i spokojené klienty.

Načítání trvalo 0.0897 sekund.