+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Finanční přehled

Klíčová slova: finanční přehled, pojištění, úvěry, spoření

E-mail: info@finprehled.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. ??jna 2013

Popis: Přehled jednotlivých částí osobních financí. Pojištění, úvěry, spoření. Blog zaměřený na tématiku osobních financí. Navštivte naše stránky ještě dnes a udělejte si jasno ve vašich osobních financích.

Web: www.finprehled.cz

Další související informace

Nebankovní úvěr

nebankovní půjčky, půjčky, půjčka, úvěr, úvěry – Jako jediní v celé ČR Vám u naší nebankovní půjčky garantujeme úrok roční, nikoli měsíční, a to maximálně 12% p.a.! Doba splatnosti až 20 let! Nenahlížíme do žádných registrů! Odhad nemovitosti u nás žadatelé o půjčku předem neplatí!

Poskytování půjček a úvěr

půjčky, úvěry, konsolidace, přeúvěrování, expres, – Jsme poskytovatelé nebankovních půjček a úvěrů z vlastních zdrojů oproti zástavě nemovitosti již od roku 2002. Specializujeme se na expresní řešení exekucí a jejich vyplacení, zastupování před věřiteli a exekutorskými úřady, oddlužení nemovitosti, konsolidační úvěry a to pro všechny, kteří mají záznam v registrů neplatičů. Řešíme také dluhy na nájmu. Úvěry poskytujeme v rozmezí od 30.000,-Kč do 500.000,-Kč, se zástavou rodinného domu, chaty, bytu (i družstevního), pozemku apod. Bez poplatků předem! Bez ručitele! Bez zkoumání registrů! Bez prokazování příjmů! Právní servis a diskrétnost! Peníze v hotovosti! Splatnost až 10 let! Profesionální přístup!

Home Credit půjčka

půjčky, půjčka, finance, nebankovní, úvěry, homecr – Pro případy, kdy se utratily poslední Vaše uložené peníze, je stavěná půjčka od Home Credit. S ní získáte potřebnou hotovost až do výše 150 tisíc korun. Předčasné splacení splátek je v Home Creditu zcela zdarma.

Načítání trvalo 0.0592 sekund.