+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Finanční stipendia

Klíčová slova: stipendia, školy, zahraničí

E-mail: info@intecma.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. prosince 2011

Popis: Web věnující se stipendiu. Dozvíte se co stipendium je, jak získat stipendium v zahraničí - stipendium v USA, v Německu a v EU, dále pak programy stipendií a další. Web zajímavý nejen pro studenty.

Web: intecma.cz/

Další související informace

Práce v zahraničí zdarma

práce v zahraničí – Agentura práce. Zprostředkování práce v zahraničí českým občanům zdarma. Personálně poradenská a informační činnost v oblasti pracovních příležitostí na základě povolení MPSV. Výuka cizích jazyků. Produkční činnost.

Školy - seznam škol v ČR

Mateřské školy, základní školy, střední školy – Školy - seznam škol v ČR. Mateřské školy, základní školy, střední školy a základní umělecké školy. Databáze škol, škola zde informuje o svých aktivitách. Nabídka pro školy, věci do školy pro děti, malé děti, miminka, batolata a kojence.

PEAK-Jazyková škola Praha

jazykové kurzy, jazykové školy, jazyková škola – Peak je profesionální jazyková škola angličtiny v Praze. Základem je poskytovat co nejlepší a především nejkvalitnější kurzy angličtiny. Nabízíme služby obchodní angličtiny, intenzivní kurzy angličtiny, mezinárodní zkoušky z angličtiny, překladatelství a tlumočnictví.

Načítání trvalo 0.0576 sekund.