+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Finanční stipendia

Klíčová slova: stipendia, školy, zahraničí

E-mail: info@intecma.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. prosince 2011

Popis: Web věnující se stipendiu. Dozvíte se co stipendium je, jak získat stipendium v zahraničí - stipendium v USA, v Německu a v EU, dále pak programy stipendií a další. Web zajímavý nejen pro studenty.

Web: intecma.cz/

Další související informace

Školy - seznam škol v ČR

Mateřské školy, základní školy, střední školy – Školy - seznam škol v ČR. Mateřské školy, základní školy, střední školy a základní umělecké školy. Databáze škol, škola zde informuje o svých aktivitách. Nabídka pro školy, věci do školy pro děti, malé děti, miminka, batolata a kojence.

Střední školy

střední školy, učiliště, gymnázia, studium, nauka – V České republice následuje střední škola obvykle po 8. nebo 9. třídě základní školy a trvá 3 nebo 4 roky podle svého zaměření a výsledné kvalifikace studentů. Školská soustava obsahuje i víceleté střední školy zejména 8 letá gymnázia, do kterých přecházejí žáci středních škol již po prvním stupni základní školy. Střední školy v České republice poskytují buď všeobecné střední vzdělání nebo odborné střední vzdělání.

Nemovitosti v zahraničí

Nemovitosti zahraničí, reality zahraničí – Specializovaná realitní kancelář Alexandria Real zprostředkuje kompletní služby, které souvisejí nákupem nemovitosti v zahraničí. Pomůžeme vám s výběrem reality v Chorvatsku, Bulharsku, Řecku, Španělsku, Rakousku i reality na Floridě. Zařídíme veškeré formality, které předcházejí nákupu zahraniční nemovitosti a rovněž můžeme zajistit firmu pro správu nebo pronájem zahraniční reality. Vaše vila u moře, byt na pobřeží nebo apartmán na horách v zahraničí čekají na stránkách www.alexandriareal.cz.

Načítání trvalo 0.0711 sekund.