+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Finanční úřady a povinnosti firem

Klíčová slova: finance, úřad, administrativa

E-mail: financni-urady@provea.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. prosince 2011

Popis: Web věnující se finančním úřadům a všemu, co by o nich firmy měly vědět. Finanční úřad je oficiální instituce s funkcí správy daní. Každý finanční úřad je řízen daným finančním ředitelstvím. Dozvíte se veškeré podstatné informace o finančních úřadech a systému jejich funkcí a činností, mezi které patří například fianční kontroly nebo daňová evidence.

Web: financni-urady.provea.cz

Další související informace

Prima hypotéky

služby, finance, hypotéky, půjčky – Vyřizujeme hypotéky a poskytujeme poradenství. Jsme hypoteční makléři a spolupracujeme s 13 bankami v ČR. Bezplatně pro Vás najdeme nejvýhodnější hypotéku, půjčku. do deseti dnů oddlužíme vaši nemovitost formou půjčky.

ESTAR - Finance, s.r.o.

finance, reality, reality v zahraničí, nemovitosti – Prodej realit v ČR i v EU. Rekreační nemovitosti a investice do stavby a provozu solárních elektráren ve Španělsku na Costa Blanca, prodej realit na Tenerife, na Turecké riviéře a v Bulharsku. Poskytujeme široké finanční služby firmám i soukromým osobám.

Investice peníze

investice, peníze, finance, půjčky – Pryč jsou ty doby, kdy mít půjčku znamenalo neschopnost hospodařit s penězi a člověk se za ní musel stydět. Dnes, kdy jsou rychlé a levné půjčky dostupné pro všechny a zvyšují s náklady na živobytí jsou půjčky každodenní nutností pro většinu lidí.

Načítání trvalo 0.0656 sekund.