+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

FINAPRA a.s.

Klíčová slova: průmyslové nemovitosti,komerční nemovitosti,sklady

E-mail: ondrej@finapra.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. prosince 2011

Popis: FINAPRA a.s. se zabývá investiční činností v oblasti realit. Jedná se konktrétně o komerční reality a to převáženě o průmyslové nemovitosti, které jsme schopni nabídnout svým zákazníkům k prodeji ale i k pronájmu. Tyto průmyslové nemovitosti lze rozčlenit dle jejich účelu na sklady, výrobní a montážní haly a kancelářské prostory různých velikostí.

Web: www.finapra.cz

Další související informace

Prádelenská zařízení

Průmyslové pračky, žehliče, žehlící lisy. – Zabýváme se prodejem, montáží a servisem prádelenských zařízení, strojů pro vybavení prádelen a zařízení pro chemické čistírny. Montáž a servis průmyslové, prádelenské a čistírenské techniky. Vybavení na klíč, průmyslové prádelny a čistírny včetně poradensvtí a projektu.

Průmyslové vysavače Beam

průmyslové vysavače – Centrální průmyslové vysavače jsou efektivní zařízení pro čištění a úklid v průmyslových prostorách a závodech. Velkou předností je nízká hlučnost zařízení. Snadná manipulace s jemným, často nebezpečným prachem.

Kompresory a superkompres

průmyslové kompresory, kompresorové stanice, šroub – Almig, přední výrobce systémů v oblasti stlačeného vzduchu, nabízí průmyslové kompresory, kompresorové stanice, šroubové kompresory, pístové kompresory a turbokompresory vyrobené s německou precizností.

Načítání trvalo 0.0843 sekund.