+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

FOND BRIDGE

Klíčová slova: fond, výnos, nemovitosti

E-mail: viktor.novak@finesko.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. ?ervence 2010

Popis: Bridge - nemovitostní otevřený podílový fond, FINESKO a.s. Jediný fond v ČR bez poklesu ceny podílových listů. Proč investovat do nemovitostního fondu? Jen málokdo si může dovolit koupit nemovitost, kterou bude pronajímat a žít z výnosů z nájmů. Ale skoro každý po něčem takovém touží. A my Vám nabízíme možnost koupit si nemovitost (nebo aspoň její kousek) a žít z nájmů a přitom Můžete si koupit „svoji“ nemovitost již za 1000,- Kč Můžete mít pravidelné výnosy, které dostáváte čtvrtletně na účet Můžete si kdykoli další kousek nemovitosti přikoupit Nemusíte se starat, jakou nemovitost koupit Nemusíte se starat o placení nájmu Nemusíte se starat o údržbu nemovitosti Nemusíte dělat daňové přiznání, platit daně Investice do nemovitosti resp. do nemovitostního fondu Vám nemůže zmizet, její hodnota je dostatečně stabilní a výnos je dán výnosem z nájmů případně z prodeje nemovitosti.

Web: www.fondbridge.cz

Další související informace

Reality, nemovitosti, domy, byty, půčky Karlovy Vary

reality, nemovitosti, půjčky, domy, byty, pozemky, – Realitní kancelář Karlovy Vary seženeme nemovitost a zařídí na ní půjčku. Reality Karlovy Vary , to jsou domy, byty, pozemky, kanceláře, nebytové prostory a další. Nabízíme také nebankovní půjčky. Naleznete zde celou řadu služeb, které poskytujeme. Z realitní činnosti vám v sekci "NEMOVITOSTI" zajistíme prodej, koupi nebo pronájem nemovitosti - byt, dům, chatu, zahradu, nebytový prostor, pozemek pro stavbu rodinného domu a další. Zároveň jsme schopni v sekci "PŮJČKY" výše zmíněné nemovitosti spolufinancovat. Nebo vám půjčíme vámi zvolenou částku bez ohledu na to, co si chcete momentálně pořídit. A to bez nahlížení do bankovního registru. Zároveň podnikáme v oblasti "DEVELOPERSKÝCH PROJEKTŮ", tudíž jsme schopni sami nebo ve spolupráci s jiným subjektem zajistit výstavbu daného projektu. V neposlední řadě se zabýváme "REKONSTRUKCEMI NEMOVITOSTÍ", které jsou úzce spojeny s naší realitní kanceláří. V případě, že prodáváte svou nemovitost, jsme schopni vhodnou rekonstrukcí podstatně zvýšit její hodnotu.

Exekuce nemovitosti

Exekuce,nemovitosti, prodej, v, nemovitostí – Nesplácíte dluhy, na dveře Vám klepe exekutor s exekučním příkazem, na katastru nemovitostí máte zástavu jako důkaz exekuce nemovitosti? Směřuje vaše nemovitost neodvratně do nedobrovolné dražby? Pomůžeme Vám.

Pojištění nemovitosti

Pojištění, nemovitosti, srovnání, nejlevnější – Pomocí internetu můžete dnes online uzavřít i pojištění nemovitosti. S námi najdete nejlevnější řešení pojištění nemovitosti, zadejte údaje do kalkulačky a vypočtenou částku odešlete. Během chvilky máte nemovitost pojištěnu.

Načítání trvalo 0.0587 sekund.