+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Grinex Czech Republic

Klíčová slova: ekonomické poradenství, audit,

E-mail: info@grinex.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. dubna 2013

Popis: Grinex Czech Republic vznikla seskupením řady odborníků s dlouholetými zkušenostmi v oblastech ekonomického poradenství. Nabízíme profesionální služby v oborech: audit, daňové poradenství, outsourcing procesů.

Web: www.grinex.cz

Další související informace

Pavel Bergmann

finančně ekonomické rady ve věcech daní, odvodů – Daňový poradce poskytuje právní pomoc a finančně ekonomické rady ve věcech daní, odvodů, poplatků a jiných podobných plateb, jakož i ve věcech, které s daněmi přímo souvisejí. Daňové poradenství je naší stěžejní a pro Vás nejdůležitější službou, která nespočívá jen v kontrole výdajů.

Jiří Gabaj - GMG

účetnictví, ekonomické služby a poradenství – účetnictví, ekonomické služby a poradenství, účetní služby, mzdové služby a poradenství, finanční poradenství, daňové poradenství, zmíněné služby poskytujeme pro Jihomoravský kraj, zejména pro Vyškov a okolí, Brno a okolí

Finanční poradenství

finanční poradenství, dluh, dluhy, peníze – Centrum nezávislého finančního poradenství - srovnání poradců, poradenských organizací a bank. Nejvýhodnější a nejlevnější hypotéka či pojištění - zadáte poptávku, dostanete nabídky a získáte tu nejlepší – šetříme Váš čas a peníze.

Načítání trvalo 0.0819 sekund.