+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

H Print s.r.o. vedení úče

Klíčová slova: podvojné účetnictví, daňová evidence, mzdy, person

E-mail: hprint@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. b?ezna 2009

Popis: Spolehlivě zpracujeme pro malé, střední firmy a OSVČ daně a účetnictví i podvojné. Komplexní účetní služby, personalistika, mzdy, účetní a finanční poradenství, daňová přiznání a pojišťovací služby pro právnické osoby i fyzické osoby - OSVČ.

Web: www.hprint.cz

Další související informace

PDU s.r.o - daňový servis

daně, ucetnictvi, účetní, mzdy, finance – Kompletní daňový, finanční a učetní servis. Vedení účetnictví, daňové evidence, účetní poradenství, zpracování mezd pro malé i velké organizace. ____ Jsme společnost, která působí v oboru daní a účetnictví od r. 1999 a je pokračovatelem - fyzické osoby(certifikovaného daňového poradce č. 001437) podnikající od r. 1995.

Účetnictví

účetnictví Hradec Králové, evidence, mzdy, daňě, – Eva Vyčítalová poskytuje kompletní servis účetních služeb pro malé a střední firmy v oblasti zpracování a vedení účetnictví, daňové evidence, zpracování daňových přiznání a zastupování klientů na úřadech

Pospíšilová - účetnictví

účetnictví, daně, mzdy – Ráda pro Vás povedu podvojné účetnictví nebo daňovou evidenci včetně potřebných přehledů. Vyřeším za Vás daňové přiznání včetně DPH, silniční daně nebo daně z nemovitých věcí. Povedu za Vás mzdovou administrativu.

Načítání trvalo 0.0754 sekund.