+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

H&S Consulting s.r.o.

Klíčová slova: dane, kalkulácie, ekonomika, účtovníctvo, procesy

E-mail: hanic@mail.t-com.sk

Datum vloľení do katalogu: 16. srpna 2012

Popis: Činnosť ekonomických a organizačných poradcov, Vedenie účtovníctva, Poradenská a konzultačná činnosť v oblasti softwéru, Účtovné poradenstvo, danove poradenstvo na zaklade licencie danoveho poradcu.Činnosť ekonomických a organizačných poradcov, Vedenie účtovníctva, Poradenská a konzultačná činnosť v oblasti softwéru, Účtovné poradenstvo, danove poradenstvo na zaklade licencie danoveho poradcu.

Web: www.hsconsulting.sk

Další související informace

Gestum Tax - poradenství

daně, daňový poradce, daňové poradenství, zpracová – Společnost GestumTax zpracovává účetnictví, daňová přiznání či mzdy. Zastupuje firmy při řízení na úřadech a provozuje také advokátní služby. Členové našeho účetního a daňového týmu se neustále vzdělávají v těchto oblastech, takže klienti nemusí věnovat svůj čas a energii sledování neustálým změnám zákonů, předpisů a různých nařízení. Jsou předem na vše upozorňováni, což je přitažlivé pro podnikatele, kteří mají zájem na daňovém plánování a s tím související optimalizaci daňových povinností svých firem.

BETA Bilancia, s. r. o.

účtovníctvo, vedenie účtovníctva, spracovanie účto – Komplexné vedenie účtovníctva pre obchodné spoločnosti a neziskové organizácie-podvojného, jednoduchého; mzdy, mzdové účtovníctvo; ekonomické poradenstvo a servis, kvalitne, spoľahlivo, lacno. BETA Bilancia, s. r. o.

LM Účtovníctvo

jednoduché účtovníctvo, podvojné účtovníctvo, – Sme spoločnosť ponúkajúca účtovné služby. Do našej činnosti spadá jednoduché účtovníctvo určené najma pre živnostnínkov,podvojné účtovníctvo, účtovníctvo pre neziskové organizácie ako aj mzdy a personalistika a daňové priznania. http://www.lm-uctovnictvo.sk

Načítání trvalo 0.0685 sekund.