+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hypotéka na webu

Klíčová slova: hypotéka

Datum vloľení do katalogu: 8. ?ervence 2011

Popis: Hypotéka je úvěr poskytovaný fyzickým i právnickým osobám, který je vždy zajištěný zástavním právem k nemovitosti. Hypotéky se v zásadě dělí dva typy úvěrů - účelová hypotéka a tzv. americká hypotéka.

Web: hypoteka-na-webu.xf.cz/

Další související informace

Nebankovní hypotéky

hypotéka, hypotenční úvěr, nebankovní hypotéka – Credoma nebankovní hypotéka pro fyzické, právnické osoby, OSVČ po celém území ČR. Hypotéka na nákup a rekonstrukci, konsolidaci úvěrů. Hypoteční úvěry pro bytová družstva, SVJ a ostatní majitele bytových domů. Infolinka zdarma 800 500 900, www.credoma.cz

Hypotéky, hypoteční kalku

hypotéky, hypoteční kalkulačka, hypotéka – Hypo24 - nezávislý informační server zabývající se hypotékami a všemi co s nimi souvisí. Průvodce žádostí o hypotéku, refinancováním. Hypoteční kalkulačky, vysvětlení pojmů z oblasti hypoték. Podrobný popis získání i refinancování hypoték. Srovnání hypoték.

Hypotéka na pozemek

hypotéka na pozemek – Vše o hypotečním financování pozemků a výstavby rodinných domů. Rady, typy, bezplatné konzultace v rámci celé ČR. Kontaktuje nás a získejte hypotéku na pozemek chytře. Připravíme pro Vás takovou nabídku hypotéky, která Vám bude na míru.

Načítání trvalo 0.0698 sekund.