+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

IDIcom

Klíčová slova: rozhovory, výzkum, trh, individuální

E-mail: ales.prokop@idicom.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. ?ervna 2011

Popis: prostřednictví společnosti IDI com si Vám dovoluji nabídnout nezávislý kvalitativní výzkum trhu formou individuálních hloubkových rozhovorů (IDI). Nezávislý kvalitativní výzkum trhu specializovaný na individuální hloubkové rozhovory IDI.

Web: www.idicom.cz









Další související informace

Pojištění

pojištění, on-line, nabídka, trh, ručení – Srovnejte si online veškeré nabídky pojišťoven na českém trhu. Na jednom místě máte možnost porovnat díky našemu databázovému systému všechny nabídky povinného ručení, havarijního pojištění a cestovního pojištění. Stačí zadat několik vstupních údajů a do pár vteřin je nejvýhodnější pojištění Vaše.

Jak podnikat na internetu

práce doma,práce z domu,výdělky na internetu, – Stránky pro všechny co chtějí SVÉ VLASTNÍ PODNIKÁNÍ. Návody,rady a tipy jak podnikat pouze pomocí internetu,jak se vzdělávat a rozvíjet v tomto odvětví. Projekty umožňující časovou i finanční svobodu

Půjčky bez registrů

pujcky,do 24 hodin,bez registru,bez poplatku – Nabízíme jedinečnou možnost získat půjčku i s bankovním či nebankovním registrem. Dokážeme půjčku zajistit i bez prokazování příjmů. Půjčka je pochopitelně bez poplatků předem a i po vyřízení a vyplacení se neplatí poplatky.

Načítání trvalo 0.0721 sekund.