+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ING Pojišťovna, a.s.

Klíčová slova: životní pojištění, investiční pojištění, penze

E-mail: klient@ing.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. kv?tna 2011

Popis: ING Pojišťovna a ING Penzijní fond, jsou součástí globální finanční skupiny ING. Tato instituce holandského původu nabízí stabilní a kvalitní služby v oblasti pojišťovnictví, bankovnictví a správy aktiv pro 85 milionů klientů ve více než 40 zemích světa. Tuzemským klientům nabízíme životní pojištění, soukromé zdravotní pojištění, penzijní připojištění a oranžovou hypotéku. Kvalitu našich produktů potvrzují také úspěchy v soutěži Zlatá koruna o nejlepší finanční produkt roku. S produkty ING vám mohou pomoci i finanční poradci ING Pojišťovny, ocenění mezinárodními standardy IQA Limra. Ti jsou připraveni pomoci vám zorientovat se ve složitém světě financí a dodat vám všechny potřebné informace pro vaše sebevědomé a zároveň kvalitní rozhodnutí. Finanční plán navržený našimi poradci je vždy nezávazný a zdarma. Právnickým osobám navíc nabízíme komplexní program zaměstnaneckých výhod Employee Benefits. Mezi její klienty patří celá řada významných mezinárodních i českých společností.

Web: www.ingpojistovna.cz/

Další související informace

zPojisteni.cz

životní pojištění, investiční životní pojištění, k – Pokud sháníte životní pojištění, doporučujeme, abyste se poradili s odborníkem. My porovnáváme nabídky 12ti českých pojišťoven a 8mi penzijních fondů. Zároveň vám při zřízení investičního či kapitálového pojištění můžeme nabídnout nadstandartní výhody.

Business Prague

investice, garantovaný výnos, odkup firem – Investice s garantovaným výnosem až 30 % p.a. Zajištěno nemovitostí! Pro majitele nemovitosti garantovaný výnos i bez vlastního kapitálu 8 % p.a. Hypotéka bez prokazování příjmů s akontací 15 %. Zakládání, záchrana a odkup firem i akvizice. Provedeme analýzu, audit Vaší firmy a poté Vám navrhneme vhodné řešení.

Investiční životní pojištění

životní pojištění – Pokud vám životní pojištění přišlo doposud jako nezajímavé, z toho důvodu, že je vypláceno až po vaší smrti, je investiční životní pojištění ideální finanční produkt, protože je výhodné jako spoření i jako pojistka.

Načítání trvalo 0.0888 sekund.