+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Inkasní agentura

Klíčová slova: vymahani pohledavek, pohledavky, pohledavka

E-mail: vymahani2@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. ?ervence 2010

Popis: Vymáhání pohledávek, vrácení a vyhledání předmětu leasingu atd. - to je následek trochu neetického chování dlužníků. Náš obchod je veden důsledně a eticky. Postupujeme důsledně a v souladu s právními normami a zákony ČR. Jsme profesionálové. Případy řešíme bez průtahů. Každé prodlení je špatně. Věřiteli je to jasné - dlužník to nechce vidět. Rychlá řešení nevítá, ale i jemu přinášejí méně nepříjemností do budoucna. Klienta po celou dobu řešení případu informujeme o výsledcích a zvolených postupech. Samozřejmostí je přísná ochrana zjištěných informací. Vážíme si vaší důvěry. Víme, že získat a udržet ji, vyžaduje serióznost v naší práci.

Web: www.vymahanipohledavek-cr.cz

Další související informace

Vymáhání pohledávek

Vymáhání pohledávek – Vymáhat pohledávku se dá mnoha způsoby. Snad nejznámější je v dnešní době exekuční řízení nebo prostřednictvím soukromých firem. Věřitelé mají na tyto situace smluvené advokátní kanceláře nebo zřízené vlastní oddělení.

Vymáhání pohledávek a dlu

finance, dluhy, odkup, pohledávky – Vymáhání, odkup pohledávek a dluhů v České republice i na Slovensku. Přistupujeme rázně, spolehlivě a především účinně.

Auto na splátky, auto úvěr, autopůjčka

Auto na splátky, auto úvěr, autopůjčka – Půjčíme Vám až 70% z hodnoty automobilu, který si vyberete. Půjčka na auto, autoleasing i pokud jste zadluženi. Splácené auto má havarijní pojistku i povinné ručení. Jeho majitelem se stanete po doplacení. Nebankovní úvěry se zástavou.

Načítání trvalo 0.0579 sekund.