+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Inkaso, správa pohledávek

Klíčová slova: Inkaso a správa pohledávek, půjčky, exekuce.

Datum vloľení do katalogu: 4. prosince 2009

Popis: Inkaso pohledávek, správa pohledávek, půjčky, vyplácení exekucí, upomínkový servis, rešerše firem. Cash-flow je krví obchodu a společnost MEDIA GUIDE může Vaše cash-flow výrazně zefektivnit. Společnost vychází z dlouhodobých zkušeností v oblasti obchodu a služeb, financí a inkasa pohledávek.

Web: www.mediaguide.cz

Další související informace

Vymáhání pohledávek

vymáhání pohledávek, správa pohledávek – Jsme profesionální vymahači, také obchodníci a věřitelé. Zabýváme se vymáháním obchodních a finančních pohledávek. Při vymáhání pohledávek postupujeme důsledně, kvalifikovaně, důrazně a to vše při dodržení zákona.

Správa sociálního zabezpečení

sprava socialniho zabezpeceni, institut, statni sp – Největší finančně správní institucí státní správy České republiky je právě Česká správa sociálního zabezpečení. Tato instituce má pod svými křídly celkový počet 8 milionů pojištěnců v celé České republice.

Debteris

správa, management pohledávek, inkaso – Debteris a.s. spadá pod holding Chovanec Group. Zaměřuje se na správu, inkaso a management pohledávek. Pomáháme jak právnickým tak fyzickým osobám. Vice informací na našich www stránkách. Jsme Váš silný partner.

Načítání trvalo -99.93 sekund.