+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

INSTITUT CERTIFIKACE ÚČET

Klíčová slova: certifikace účetních, kurzy účetnictví, kurzy účet

E-mail: louka@icu-praha.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. ledna 2010

Popis: "INSTITUT CERTIFIKACE ÚČETNÍCH, a.s. se dlouhodobě specializuje na školení v oblasti podvojného účetnictví (kuzy účetnictví, kurzy daní, rekvalifikace účetních), Mezinárodních účetních standardů (IFRS), US GAAP, finanční analýzy a další. V nabídce nechybí semináře z daní – daně z příjmů, DPH, leasing, zdanění v zahraničí a v neposlední řadě i mzdové účetnictví. "

Web: www.icu-praha.cz

Další související informace

Golfové kurzy

golf kurz kurzy golfové – Golfové kurzy od profesionálních trenérů. Jak začít s golfem - proč, kde, kdy a za kolik. Je také možné objednat si kurzy golfu online. Jednoduché, levné, zábavné , pro celou rodinu. Prosím koukněte se sem.

Plavecká škola

kurzy plavání dětí – Nabízíme kurzy plavání pro děti od 3 let do 15 let. Kurzy plavání začínají vždy na začátku školního roku a pokračují celý školní rok. Děti jsou zařazeny do kurzů plavání dle svých schopností a věku. Učíme plavat různé plavecké styly.

Taneční studio PURE

orientální tance, břišní tance, taneční kurzy – Pořádáme široké spektrum pohybových a tanečních kurzů pro veřejnost, jako orientální tance, břišní tance, orientální flamenko, zumba, pilates, port de bras, balet, rehabilitace zad, kurzy jógy a dalších body and mind stylů pro všechny pokročilosti. Zrelaxovat se u nás můžete také v příjemné komorní sauně či na manikúře.

Načítání trvalo 0.0736 sekund.